OBIEKT ZWERYFIKOWANY I KLASYFIKOWANY POD UNIKALNYM NUMEREM:

Solankowa 8, 88-100 Inowrocław

+48 52 355 22 55

 www.hotelpenelopa.pl

 recepcja@hotelpenelopa.pl

 

OPIS OBIEKTU

Serdecznie Państwa zapraszamy do naszego Hotelu Penelopa, położonego w centrum miasta Inowrocławia. W tej chwili oddajemy do dyspozycji naszych Gości dwa gruntownie wyremontowane piętra, w których jest 16 funkcjonalnie oraz komfortowo urządzonych pokoi z łazienkami. Wszystkie nasze pokoje zostały wyposażone w wysokiej klasy, 50 calowe TV, z bogatą oferta programową i darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Zadbaliśmy także o udogodnienie jakim jest nowoczesna winda oraz bezpłatny, całodobowy parking.

Restauracja

Zaczynaliśmy naszą działalność zaledwie kilka lat temu jako mała pizzeria. Dzięki wyjątkowemu smakowi naszych potraw oraz dbałości o receptury nasze dania smakują równie dobrze jak we Włoszech czy Grecji. Dzięki temu wypracowaliśmy obecną pozycję na rynku usług gastronomicznych w naszym mieście. Wraz z rozwojem firmy rok temu podjęta została decyzja o zmianie lokalu na większy z antresolą i z niepowtarzalnym klimatem. Z tymi zmianami rozszerzyliśmy również nasze menu. Możemy organizować imprezy typu komunie, spotkania firmowe, koncerty na żywo czy potańcówki. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o przedsiębiorstwach. Staramy się także dopasowywać nasze menu do Państwa sugestii i upodobań kulinarnych a wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

Oferta dla biznesu

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów biznesowych oferujemy do Państwa dyspozycji studio konferencyjne składające się z nowocześnie wyposażonej sali konferencyjnej, w której można zorganizować konferencje, szkolenia lub spotkania firmowe dla 40 osób. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt multimedialny, jak również w meble dające swobodę dopasowania ustawienia do potrzeb Klienta. Drugą częścią studia stanowi bufet, w którym organizujemy dla Państwa przerwy kawowe. Proponujemy również korzystanie z obiadów oraz kolacji, które zostaną podane w restauracji Penelopa. Aby ułatwić Państwu organizację spotkań przygotowaliśmy Pakiety Biznesowe, w których skład wchodzi nocleg w hotelu wraz ze śniadaniem, wynajem sali konferencyjnej oraz przerwa kawowa, jak również obiad lub kolację w naszej restauracji.

Hotel Penelopa — Udogodnienia i wyposażenie:
– Internet WiFi
– Telewizor / sala telewizyjna
– Parking
– Restauracja / wyżywienie na miejscu
– Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
– Sala konferencyjna
– Aktywny wypoczynek w okolicy — Inowrocław

GALERIA OBIEKTU

 

 

PRZEGLĄD RECENZJI
ZEWNĘTRZNY AUDYT OBIEKTU
Poprzedni artykułHotel Park
Następny artykułVilla Solankowa
hotel-penelopaW trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo przeprowadzamy niezależne audyty Obiektów które polecamy i rekomendujemy. Audyty przeprowadzane są pod kątem reżimu sanitarnego w obecnie panujących warunkach sanitarnych, a także szczególną uwagę zwracamy na obsługę Gościa, czystość oraz warunki sanitarne. Ocena która znajduje się obok świadczy o ogólnym wyniku przeprowadzonego audytu. Gwiazdki od 0 do 5, wskazują zadowolenie z poziomu świadczonych usług. <Br> Państwa opinie i sugestie na temat pobytu w danym obiekcie prosimy przesyłać bezpośrednio na adres: opinie@kujawyipomorze.com.pl podając nazwę obiektu, termin pobytu oraz uwagi i ocenę ogólną. Dziękujemy.